Мар'яна.

 
Мар'яна
Книжки за жанрами

Всі книжки (1588)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Читач
Мар'яна

м.Київ, Київська обл.

Улюблений вислів:

()

Улюблені автори:

  Відгуки (1)
Результат: 1-1 (всього 1) Сторінка: 1
Книжка Відгук
С.Дячук
03.04.14
Мар'яна (Оцінка: Варто прочитати)

у цій книзі є все для того, щоб написати у відгуку «маст рід»: прекрасна мова, цікавий, захоплюючий сюжет, правдивість оповіді, яка зачаровує і налаштовує на особливий лад, не дозволяє не вірити, сумніватись чи сперечатись. просто знаєш – було саме так. безоцінкова хроніка подій – один з позитивних і незвичних прийомів, який використав автор. адже важко засуджувати чи виправдовувати членів якого-небудь політичного угруповання, партії чи підпільного руху, коли вони – насамперед – близькі тобі люди, тому найголовніше, найважливіше для тебе - щоб попри історичні зміни чи війни, попри всі кольори прапорів і гасла – вони були живі. а потім вже – можеш думати «холодною» головою, хто був правий, а хто помилявся.
автор дуже майстерно тримає читача в напрузі: подає кілька сюжетних ліній водночас, події змінюються стрімко і не дозволяють відволікатись. адже як тільки втратиш увагу, про´авиш щось важливе – і лінія оповіді обірветься.
рекомендую для уважного прочитання, що неодмінно буде цікавим! Відгуки на книжку

Результат: 1-1 (всього 1) Сторінка: 1
Реклама
Rambler's Top100