Всесвітній путівник.

 
Всесвітній путівник
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам
доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

20.04.2010

Рецензія на книжку:
Левченко Олександр. Чужий світ : Збірка фантастичних повістей

Чомусь ми думаємо, що фантастичне майбутнє є нереальним, що воно ніколи не стане нашим “сьогодні”... Дві повісті та декілька невеликих оповідань — саме стільки знадобилось Олександру Левченку для того, щоб розповісти про безкрайній простір Всесвіту, життя інших планет та долі людей — ці люди потрапляють до різноманітних екстремальних ситуацій, перед ними постають питання, рішення яких ніхто не може їм підказати.
З першого ж оповідання ми натрапляємо на можливі шляхи розвитку: планета, що є прототипом громадянського ідеалу, та інша як варіант того, у що може перетворитись наш світ при дотриманні, гм... деяких правил розвитку. Ми бачимо гонитву за цікавим та новим, жагу знайомства з непізнаним, чужим і навіть “чужими”. Але бажання ці в більшості не втілюються, точніше, втілюються не так, як цього прагли б герої.
Загалом, читаючи ці оповідання, ловиш себе на думці, що постійно чекаєш продовження. І не дивно! Адже п’ять творів вмістилися в якихось триста сторінок. Події відбуваються швидко, майже миттєво, що не дозволяє як слід звикнути в ньому та приготуватись до того, щоб прожити наступні кілька сотень сторінок разом з його героями. Читаючи ці оповідання, відчуваєш себе в автомобілі, що мчить на максимумі до пункту призначення, не даючи змоги розгледіти мальовничий пейзаж довкола.
Звісно, “Чужий світ” не стане “підручником з історії майбутнього”, всупереч віщуванням автора, — як не зможе дати уявлення про країну автомобільна подорож. Але для бажаючих торкнутися оромантичненого світу “чужих” і своїх — слугуватиме надійним путівником.

Анастасія Васильченко

(Джерело: Новая интересная газета)

Реклама
Rambler's Top100