“Українські невільники третього рейху (минуле і сучасне)”.

 
“Українські невільники третього рейху (минуле і сучасне)”
Книжки за жанрами

Всі книжки (1588)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

11.10.2010

Рецензія на книжку:
Батурин Сергій, Алла Кравченко. "Українські невільники Третього Рейху" : Публіцистична хроніка

“Українські невільники третього рейху (минуле і сучасне)”, “Цей біль у серці не вщухає”
З ініціативи Українського національного фонду “Взаєморозуміння і примирення” при Кабінеті Міністрів України у львівському видавництві “Кальварія” випущено дві книги – “Українські невільники третього рейху (минуле і сучасне)” та “Цей біль у серці не вщухає”. Обидві книги вийшли українською і німецькою мовами. Автором першої публіцистичної хроніки є Сергій Батурин та Алла Кравченко. Переклад на німецьку мову зроблено Любов’ю Сочка, Світланою Постриган, та Оксаною Николайчук. Книга подає розлогу інформацію про політику нацистської Німеччини, в тому числі й її антисемітської складової. Також розглядається діяльність Фонду. Увагу приділено діяльності Б. Забарко, керівника Всеукраїнської асоціації євреїв - колишніх в’язнів гетто й нацистських концтаборів. Вміщено спогади остарбайтерів. Трохи дивує те, що в книзі немає змісту. Натомість маємо відомості скільки грошей перерахувала Німеччина, Швейцарія, Австрія та приватні фірми тих країн на допомогу нашим громадянам. Наведено дані скільки грошевої допомоги прийшло для наших громадян. Подано історії колишніх остарбайтерів, які опісля 1945 року потрапляли до рук СМЕРШу і до радянських концтаборів. Звичайно жодного вибачення і сплати за те, остарбайтери не отримали.

Не зазначений

(Джерело: Сайт "Холокост")

Реклама
Rambler's Top100