Жіноча паліндромічна кабалістика.

 
Жіноча паліндромічна кабалістика
Книжки за жанрами

Всі книжки (1588)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

21.01.2010

Рецензія на книжку:
Л.Денисенко. 24:33:42 : Роман

П”ята книжка Лариси Денисенко з кабалістично-паліндромічною назвою “24:33:42” переконливо продемонструвала, що в українській літературі таки існує добротний дамський роман. Не тупенький сопливо-містичний симулякр для “блондинок”. А дотепна, іронічна, весела проза, що надається до читання на пляжі, в громадському транспорті, а також удома в якості вечірнього релаксу. Жінкам, які з різних причин не люблять заводити подруг, роман Лариси Денисенко цілком здатен повноцінно замінити спілкування з колежанками.

Читачі (а надто, читачки) знайдуть у книжці безліч моментів “про себе”. Скажімо, особисто я була вражена, звідки Лариса знає мою маму: “...фахівець з істерик. Це, мабуть, факультативний предмет, якому вчать у всіх педагогічних вузах”. Тож, прочитавши про маму головної героїні, роман одразу став мені рідніший. Для глибокозанурених адептів філософської літератури Лариса теж має рекомендації: “Треба читати масову літературу. Ні в кого не поїхав дах від мелодраматичних новел та іронічних детективів (...) А от ті, хто насолоджується викладами Канта, Руссо, Сартра, кінчають кепсько”.

Романну фразу: “ Господи, дякую тобі за те, що ти вигадав для людей почуття гумору”, винесену в анотацію до книжки, не процитував хіба що лінивий. Навіть речі, про які зазвичай говорять плаксиво-трагічним тоном, в романі змальовані з іронічно-приязною (жодним чином не цинічною) усмішкою. Хіба що закінчення роману – дещо сентиментально-розчулене: “... в щастя – дівочий сміх дорослої жінки, його вуха поглинають дзвін кришталевих келихів з шампанським, а очі в нього – очі дорослого хлопчика, який довіряє іншим, вірить собі та вчиться жити своїм життям”. Проте, хоч у цій фразі письменниця, можливо, й зраджує загальному іронічно-сміхотливому тону роману, зате цілком дотримується законів жанру: чистісінький гепі енд.

Цифри назви роману “24:33:42” складають три шістки. Лариса запевняє, що їй на це вказали вже по виходу книжки. Особисто вона просто підраховувала, щоб між головними героями була однакова вікова відстань.

Вікторія Стах

(Джерело: Книжник-Review)

Реклама
Rambler's Top100