История о том, как важно оставаться собой, даже влюбившись до потери сознания.

 
История о том, как важно оставаться собой, даже влюбившись до потери сознания
Книжки за жанрами

Всі книжки (1588)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

21.01.2010

Рецензія на книжку:
Л.Денисенко. 24:33:42 : Роман

«24:33:42»

Рекомендуя книгу киевской писательницы Ларисы Денисенко приятельницам, так и хочется сказать, что она «женско-французская», намекая на Франсуазу Саган и модную нынче Анну Гавальда. Имеется виду, что в ней мало событий и много тонкого препарирования флюидов, витающих между любящими друг друга людьми.

Центральное событие всего одно: 42-летний разведённый Евгений встречает в аэропорту Парижа дважды разведённую 33-летнюю Шуру. Им хорошо вместе: смеяться, пить вино, заниматься сексом, гулять – проживать жизнь.

За их отношениями наблюдает Макс, 24-летний сын Евгения. Ревнует. Завидует. Мучается противоречивыми чувствами, так как, ненавидя, восхищается Шурой и потихоньку привязывается к ней.

Идею романа можно определить как легкомысленный психоанализ, и легкомыслие здесь – синоним ироничного, здорового отношения к непростым конфигурациям человеческих отношений. Книга наполнена не только любовью, но и юмором: автор утверждает, что по-настоящему любить можно только того, с кем от души хохотал. И вот тут мы даём фору французской любовной прозе: украинки смеются громче.


Татьяна Петкова. Релакс-книги. Женский Журнал, август/2007

Татьяна Петкова

(Джерело: Женский Журнал)

Реклама
Rambler's Top100