чупакабра.

 
чупакабра
Книжки за жанрами

Всі книжки (1600)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Читач
чупакабра

м.Київ, Київська обл.

Улюблений вислів:

()

Улюблені автори:

  Відгуки (3)
Результат: 1-3 (всього 3) Сторінка: 1
Книжка Відгук
Д.Стретович
09.10.11
чупакабра (Оцінка: Вагаюсь)

чесно кажучи, взяв книгу тільки заради творів богдани матіяш і антона санченка. може ще гаврош цікавий. всі інші - досі не знайомі імена.

прочитав і майже сподобалось. "майже" тому, що я нарахував 8 авторів, яких не зрозумів. і я не зрозумів не з причини своєї розумової відсталості, а тому що вони писать не вміють.

але інші автори - хороші, цікаво читати. найбільше сподобались: сусана барабанова, марина єщенко, мар'яна максим'як, світлана корчагіна і анна саніна. у них є свій стиль, непогана мова і, що найголовніше, немає матюків! Відгуки на книжку

Б.Матіяш
09.10.11
чупакабра (Оцінка: Варто прочитати)

богданка - молодець. і хоча назва збірки трохи відлякує, але в середині дуже гарні поезії. Відгуки на книжку

О.Ульяненко
09.10.11
чупакабра (Оцінка: Не варто читати)

чиста парнуха! не можу його читати, хоча брав у руки книжку разів п'ять! Відгуки на книжку

Результат: 1-3 (всього 3) Сторінка: 1
Реклама
Rambler's Top100