Дмитро Стретович : Літня літературна школа : Альманах 2011 : Відгуки читачів.

Відгуки читачів на книжку Дмитро Стретович. Літня літературна школа : Альманах 2011. У жанрах Антології різних авторів, Поет...
 
Дмитро Стретович : Літня літературна школа : Альманах 2011 : Відгуки читачів
Книжки за жанрами

Всі книжки (1612)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Дмитро Стретович "Літня літературна школа : Альманах 2011" (фото 1)
Літня літературна школа : Альманах 2011

Дмитро Стретович

— Крок, 2011. — 80 с.
— м.Тернопіль. — Наклад 500 шт.

ISBN: 978-966-2362-81-7

Жанр:
Антології різних авторів
Поетичні антології

Анотація:
До книги увійшли кращі тексти молодих поетів і прозаїків, які протягом 6 днів навчились на Літературній школі у серпні 2011 року. Серед авторів – Богдана Матіяш, Антон Санченко, Олександр Гаврош, Гриць Семенчук, Завен Баблоян, стронґовський та інші.

За словами упорядника альманаху Дмитра Стретовича, учасники літшколи – це майбутній основний склад української літератури.

Всього до альманаху увійшло 30 авторів. Кожен текст дизайнер стронґовський проілюстрував дудлами – малюнками від руки авторів.

«На противагу численним розмаїтим збіркам молодих авторів різного ступеню провінційності, альманах літшколи вийшов переконливішим. Радує, що амбіції представлених молодих авторів не обмежуються фактом публікації в альманасі, та й розрив поміж їх творами та текстами лекторів не відчувається. «Літшколівці» вже заявляють про себе, тим цікавіше спостерігати їх розвиток на ранньому етапі», – вважає стронґовський, який оформлював книгу.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (2) Відгуки читачів (2) Де купити (0) Скачати файл

Результат: 1-2 (всього 2) Сторінка: 1
Відгук

09.10.2011
чупакабра (Оцінка: Вагаюсь)

чесно кажучи, взяв книгу тільки заради творів богдани матіяш і антона санченка. може ще гаврош цікавий. всі інші - досі не знайомі імена.

прочитав і майже сподобалось. "майже" тому, що я нарахував 8 авторів, яких не зрозумів. і я не зрозумів не з причини своєї розумової відсталості, а тому що вони писать не вміють.

але інші автори - хороші, цікаво читати. найбільше сподобались: сусана барабанова, марина єщенко, мар'яна максим'як, світлана корчагіна і анна саніна. у них є свій стиль, непогана мова і, що найголовніше, немає матюків!

08.10.2011
Читайка-мен (Оцінка: Варто прочитати)

Більша частина творів - варті уваги. Цікаві теми, є стиль, яка не яка майстерність, коротше, все, як талановитих молодих авторів. Щоправда, є і абсолютно безликі автори. Можливо це їхні перші спроби, і ще є шанс виписатись, але тексти, наприклад, Віталія Нагорного - ні в які ворота не лізуть.

Тим не менш, тільки заради Богдани Матіяш можна купувати книгу :)
Результат: 1-2 (всього 2) Сторінка: 1
Реклама
Rambler's Top100