«Жінка його мрії» та сімейне дозвілля.

 
«Жінка його мрії» та сімейне дозвілля
Книжки за жанрами

Всі книжки (1588)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

15.05.2010

Рецензія на книжку:
О.Ульяненко. Жінка його мрії : роман

Як ви собі уявляєте сімейне дозвілля? Я, наприклад, так: тато пере, готує їжу й поливає квіти; діти пилососять, витирають меблі і миють підлогу; а мама сидить в Інтернеті і строчить рецензії :).
Припускаю, що дехто уявляє собі сімейне дозвілля інакше. Наприклад, родина катається на лижах в Альпах; чи засмагає на пляжі у Флориді; чи вибирає картоплю в селі Дергачі; спільно переглядає кінофільми або читає книги. Для останньої категорії видавництво «Клуб сімейного дозвілля» приготувало книжкову новинку – роман Олеся Ульяненка «Жінка його мрії». Твір починається з того, що жінка на ім’я Лада (мама) засовує собі до рота два кінці оголеного електричного дроту. Приходить додому її син гомосексуаліст (син), вмикає світло, і Лада гине. Далі з’являється її чоловік, кагебешник і стукач (тато), який займається сексом із секретаркою. Неодноразово й у різних позах. З певного погляду, це непоганий приклад для молоді :).

Загалом же роман є характерним для Ульяненка вправлянням у черговому доведенні старої біблійної істини про те, що «світ у злі лежить». Порівняно з попереднім, написаним лівою ногою, романом «Серафима», стиль «Жінки його мрії» більше нагадує старі добрі «Сталінку» й «Дофіна сатани» – очевидно, не втиснений в обмеження кількістю знаків, письменник вдихнув на повні груди… Своїх персонажів жінок :).

Правда, закономірним наслідком зосередження на письмі стала сюжетна аморфність – хоча книжка заповідалася як містичний детектив з елементами еротики, наприкінці все-таки лишається незрозумілим, хто такий ВІН, і хто така жінка його мрії, а також хто скоїв жахливі злочини й чому.

Утім, напевне, все це не так важливо, якщо все одно світ лежить… у лайні. Його у творі багато в різних модифікаціях, – від побіжно описаного сюжетно невмотивованого акту дефекації до фантасмагоричної картини: «Несподівано всі четверо дверей вилетіли під напором лайна і жовті потоки хлинули на підлогу. У цю ж хвилину скло даху тріснуло і просипалося на голови людям. За осколками, чорними стрілами з щурячим писком влетіли птахи. … Майор підняв ногу, подивився на налипле рідке лайно. Поставив, підняв другу. Тільки зараз всі відчули запах, нестерпний, блювотний, і кожен знав, що каналізація так не смердить. Принаймні, всі подумали саме так, хоча годиною пізніше вони задавали собі одне питання: що це?» (с. 165).

Постійні реверанси в бік релігії не дають персонажам полегшення, а лише підкреслюють абсурдність і приреченість навколишнього світу («ніхто, голубе, не вірить у спасіння, але вірить у Бога. От і все. Це і є гріх. Не бути тим, ким ти є насправді. А ти у нашому світі почуваєшся зрадником» (с. 98) тощо).

Ці думки, що відвідують працівників міліції, повій, наркодилерів, педерастів та педофілів, так само дисонують із гламурною обкладинкою книжки «Жінка його мрії», як і відверто натуралістичні описи злягань. Значно більше відповідає змісту «еротичне» фото самого автора, вміщене на звороті обкладинки, де письменник ніби наочно демонструє спроможність створити гломурний порно кітч на тлі загально фекального занепаду.

Знаю, тепер вам неодмінно захочеться придбати нову книжку Олеся Ульяненка… Тож приємного сімейного дозвілля! :)

Тетяна Трофименко

(Джерело: Медіапорт)

Реклама
Rambler's Top100