У двобої із моральним комітетом виграв Олесь Ульяненко.

 
У двобої із моральним комітетом виграв Олесь Ульяненко
Книжки за жанрами

Всі книжки (1588)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

15.05.2010

Рецензія на книжку:
О.Ульяненко. Жінка його мрії : роман

Кого-кого, а Олеся Ульяненка судові еспертизи-тяганини-позови люблять найбільше. В українській літературі новітнього часу, мабуть, немає таких “щасливців”, можна навіть говорити про створений своєрідний імідж письменника, талановиті твори якого забороняють, на ім’я якого співали (чи ще продовжують!?) анафеми в церквах Московського Патріархату. І це, попри усі прикрощі й нервові переживання, додає письменнику особливого шарму. І тому його читають і будуть читати, а про заборонений плід – книжку “Жінка його мрії” – чи не найчастіше запитають у книгарнях. У березні цього року Олесь Ульяненко подав позов до Окружного адміністративного суду міста Києва про визнання протиправним і скасування рішення Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі. Цим рішенням було визнано книжку “Жінка його мрії” продукцією порнографічного характеру, а весь її наклад видавництво “Клуб сімейного дозвілля” вилучило із продажу. Нагадаємо, 1997 року, коли Олесю Ульяненку вручали малу шевченківську премію за твір “Сталінка” моралізатори подібно до нинішніх кричали – “чорнушник”, “нє позволіть”. Але письменнику не прийшлось подавати в суд.

2009 року автору довелось-таки… Заборони, сотні інтерв’ю з цього приводу, проблеми зі здоров’ям (за усім перебігом справи слідкуйте за відгуками у різних ЗМІ), доки нарешті він ВИГРАВ судовий процес. З чим ми щиро вітаємо Олеся Ульяненка.


Можна прогнозувати, що тепер книжка “Жінка його мрії” (на жаль, розпіарена не в найкращий спосіб) буде лідером продажів. А комітет із питань захисту моралі слідкуватиме за антиукраїнськими кінофільмами, порнографією і садизмом в телеефірах, пісенних текстах і кліпах, у жовтій пресі, рекламі… Поле для “підвищення” моральності – широке, правда?

***

(Джерело: Читомо)

Реклама
Rambler's Top100