Письмо в поддержку.

 
Письмо в поддержку
Книжки за жанрами

Всі книжки (1588)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

15.05.2010

Рецензія на книжку:
О.Ульяненко. Жінка його мрії : роман

Роман известного украинского писателя Олеся Ульяненко «Женщина его мечты» объявлен Национальной экспертной комиссией Украины порнографическим, и автору грозит до семи лет лишения свободы. Ульяненко — лауреат Малой Шевченковской премии, тексты его произведений включены в хрестоматию по украинской литературе для 12-го класса. Нравственная позиция писателя никогда не вызывала сомнения ни у его читателей, ни у его коллег. Учитывая, что в нормативных документах современного права (в том числе и украинских) граница между понятиями «эротика» и «порнография» определена весьма нечетко и может трактоваться крайне субъективно, определение романа О.Ульяненко как порнографического вызывает, по меньшей мере, недоумение и заставляет предположить, что преследование писателя обусловлено какими-то побочными, не имеющими отношения к его литературным текстам причинами.

Мы отдаем себе отчет, что возможен широкий спектр мнений о творчестве любого писателя вообще и Олеся Ульяненко в частности, и что любое произведение любого автора может (или даже должно) быть объектом полемики. Однако мы убеждены, что целенаправленная травля О.Ульяненко и грозящее ему судебное разбирательство по поводу художественного произведения противоречат 19-ой статье Международной Конвенции по гражданским и политическим правам человека.

Со своей стороны мы призываем компетентные органы Украины прекратить уголовное преследование писателя О.Ульяненко.

Исполком Русского ПЕН-центра
2 ноября 2009 г.

Андрей Битов, Юнна Мориц, Лев Тимофеев, Людмила Улицкая

(Джерело: Русский ПЕН-центр)

Реклама
Rambler's Top100