Лист до судді.

 
Лист до судді
Книжки за жанрами

Всі книжки (1588)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

15.05.2010

Рецензія на книжку:
О.Ульяненко. Жінка його мрії : роман

Шановний пане суддя!

Письменник Олесь Ульяненко ще з самого початку свого творчого шляху, з роману "Сталінка", за який він отримав Малу Національную Шевченківську премію в галузі літератури, заробив собі репутацію автора романів, в яких досить жорстко описується наша реальність. Його стиль та авторський підхід до тем і сюжетів, на мою думку, зближує Олеся Ульяненка з молодим Максимом Горьким, який в його знаній і перекладеній багатьма мовами світу збірц оповідань "Страсті -мордасті" користувався такими самими літературними засобами, що й О.Ульяненко. Не бачу підстав продовжувати порівняння творів Олеся Ульяненка з творами інших відомих авторів, але хочу висказати свою тверду впевненість, що ніякого відношення твори Олеся Ульяненка, включаючи й роман, з-за якого виникла суперечка з Национальною експертною комісією України з питань захисту суспільної моралі, до порнографії не мають. Не тільки тому, що твори написані не задля розповіді про якісь там збочення тощо, а мають суто літературні сюжети і задуми. Очевидно, що й роман "Жінка його мрії" написан не задля показу двох чи трьох епізодів, до яких має претензії вищеназвана комісія. Роман показуює сьогоднішній стан нашого суспільства. Якщо "література - це дзеркало суспільства", то цей роман мені видається навіть трошки "рожевим" дзеркалом і аж ніяк не таким текстом, що написаний з ціллю завдати шкоди суспільній моралі нашої краіни.

Дуже прошу прийняти мою думку до уваги під час судового засідання.
З повагою,

Андрій Юрійович Курков
письменник, кіносценарист
Член Шевченківського комітету
Член НСПУ НСКб і член європейської Кіноакадемії (Берлін)

Андрій Курков

(Джерело: спільнота Ульяненка)

Реклама
Rambler's Top100