Червоний борщ від Олека Веремко-Бережного.

 
Червоний борщ від Олека Веремко-Бережного
Книжки за жанрами

Всі книжки (1588)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

25.01.2011

Рецензія на книжку:
О.Бережний. Червоний борщ : Оповідання

Нарешті паперова книжка відомого суперактивного інтернетника, звиклого писати до майже усіх мережевих літчасописів, потім відслідковувати кожен коментар і давати поз'яснення своїй писанині – роз’яснення, ледь не розлогіші, ніж сам той твір.Що тішить, так це наскрізна тема балаганних оповідань Бережного, написаних здебільшого від імені котрогось із червоноармійців-"визволителів". Головний образ у них – це той грець і капець, що прийде по їхні голови, герой-захисник, хитрий диверсант, який проколює палкі комуністичні серця багнетом та заливає окріп у непереможний танк. Він, цей диверсант, – уособлення справедливої карми і веселої національної сатисфакції.

Чого не вистачає тут – це почуття міри і мистецтва натяку. Натомість – садистська передбачуваність сюжету і повторення на різний лад одних і тих самих (хоч і вдалих на початку) пасажів. Гарна соковита мова Бережного, на коротких відтинках гідна класичних зразків, трохи відкриває своє коріння з рядками на зразок: "виглядала тепер брудним лахміттям. Рядюгою, дрантям, ганчір'ям, фурфаттям, цундриною".Кому це видається нагнітанням синонімів, як у Котляревського, а от мені – підбіркою зі словника.

Втім, прихильність достойного електорату Бережний заслужить насамперед завдяки кулі в голову Нестора Івановича фон Шуфрена або моменту, коли танкіст Сороков (шаржик на одного з улюблених письменників Бережного), перепрошую, "торохко випердівся".Олесь Бережний

"Червоний борщ"

К. Факт, 2007

Олек Веремко-Бережний

(Джерело: Студент ПЛЮС+)

Реклама
Rambler's Top100