Олесь Бережний : Червоний борщ : Оповідання : Анотація, уривок з книги.

Автор Олесь Бережний. Червоний борщ : Оповідання. У жанрах Перша світова, Громадянська, Друга світова, Мирні часи. Анотація: "Черв...
 
Олесь Бережний : Червоний борщ : Оповідання : Анотація, уривок з книги
Книжки за жанрами

Всі книжки (1641)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Олесь Бережний "Червоний борщ : Оповідання" (фото 1)
Червоний борщ : Оповідання

Олесь Бережний

Факт, 2007. — 264 с. — (Серія: Exceptis excipiendis).
— м.Київ. — Наклад 2000 шт.

Тверда обкладинка.
ISBN: 978-966-359-176-6
ББК: 84(7СПО=УКР)-4

Жанр:
Перша світова, Громадянська
Друга світова
Мирні часи

Анотація:
"Червоний борщ" - це remix щирих українських архетипів і стереотипів, смаків, несмаків і присмаків. Із часником, перцем і вражою злою кровю. Тут є питомі галицькі слони і валенродизм Міцкевича, вступ військ генерала Брусилова у Лемберґ і диверсанти на острові Тузла, наддніпрянське мистецтво колія й окинавське мистецтво рюкю, пруський багнет, японський кинжал і весло дяді Васі, фінський снайпер і червоноармійський танк, чорні лебеді й пінгвіни, "полуторка" в Карпатах і потяг на Чортопіль, пожовклі аркуші дідівського "Кобзаря" й лискучі "мерседеси" з Києва... І ще купа інших неочікуваних і екзотичних смаколиків. Скуштуйте цього "Червоного борщу" - не пошкодуєте. Смачного!

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (7) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл

У ресторані нас зустрів елеґантний сивочолий maître d’hôtel з пишними білими вусами, закрученими догори. Убраний у чорний фрак, білу мережану сорочку з цупким сторчовим ковніром і білосніжним метеликом, в білих рукавичках.

Небалакучий, худорлявий і високий, прямий, як струна, та стрункий, як віденський імператор, він був повною протилежністю тельбухатому портьєрові. Мовчки вклонився, оправив сиву фризуру, підбив зігнутим вказівним пальцем сивого вуса, стримано кахикнув і повів нас до столу.
Коли ми з бароном всілися, він ґалантно розклав перед кожним з нас ніби по цілому альбомові в ... [ Показати весь уривок ]

[ Згорнути уривок ]

Реклама
Rambler's Top100