Дядя Вася і весло.

 
Дядя Вася і весло
Книжки за жанрами

Всі книжки (1588)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

18.04.2011

Рецензія на книжку:
О.Бережний. Червоний борщ : Оповідання

Четвер, 5 лютого 2009, №12(750)
Олесь Бережний. Червоний борщ. Видавництво "Факт"

Сім оповідань, зібраних у книзі, написані у модному останнім часом жанрі альтернативної історії і приправлені великою порцією доволі-таки шароварного гумору з незмінними його атрибутами у вигляді вишиванок і вареників. Це дуже патріотичний і національно свідомий погляд на українську історію від Першої світової війни до наших днів, у якій головними дійовими особами є воїни УПА і яка сильно відрізняється від радянського канону. У бурлескно-карнавальному стилі тут розповідається про жахи колективізації, голод 1933-го, війни за незалежність. Географічна палітра книги не менш широка - від оповідання "Сніданок у Львові", яким починається збірка, і до "Тузла. Дядя Вася і весло". Автор - 44-річний мовознавець, перекладач, викладач української мови і культури. Народився у Києві, живе у США.

- Що, любий друже, невсвояємість у тебе? Так ти ж тепер не просто так, а член єдиної команди! Мусиш, за посадою, до нашого уні кального національного харчу адаптуватися. Але знаєш, щось таки те сало справді було не теє...

Львівська Пошта

(Джерело: Львівська Пошта)

Реклама
Rambler's Top100