Е.Кестнер, Л.Л.Салькова, О.А.Конончук : EMIL UND DIE BERLINER JUNGEN : Навчальний посібник з німецької мови. : Купити книжку.

Список книгарень де можна купити книжку Е.Кестнер, Л.Л.Салькова, О.А.Конончу...
 
Е.Кестнер, Л.Л.Салькова, О.А.Конончук : EMIL UND DIE BERLINER JUNGEN : Навчальний посібник з німецької мови. : Купити книжку
Книжки за жанрами

Всі книжки (1569)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Е.Кестнер, Л.Л.Салькова, О.А.Конончук "EMIL UND DIE BERLINER JUNGEN : Навчальний посібник з німецької мови." (фото 1)
EMIL UND DIE BERLINER JUNGEN : Навчальний посібник з німецької мови.

Е.Кестнер, Л.Л.Салькова, О.А.Конончук

Склянка Часу*Zeitglas, 2015. — 116 с. — (Серія: Навчальні посібники).
— м.Канів. — Наклад 300 шт.

ISBN: 978-966-2306-75-0

Жанр:
Детективне
Пригодницьке
Класичне

Анотація:
Посібник створено з метою удосконалення володіння німецькою мовою та знайомства з творчістю класика німецькомовної літератури Е. Кестнера. Текстовий матеріал та вправи до нього можуть бути використані як студентами вищих навчальних закладів та учнями шкіл та ліцеїв, так і всіма тими, хто вивчає німецьку мову.

Посібник розроблено в рамках навчальної програми з німецької мови на кафедрі іноземних мов Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Вправи до тексту розроблено О.А.Конончук та Л.Л.Сальковою. Матеріал пройшов апробацію в студентських групах протягом кількох років.

Автори висловлюють глибоку подяку викладачам секції німецької мови кафедри за допомогу у розробці вправ та в апробації матеріалу в студентських групах. Особлива подяка завідувачу кафедри проф. В.В.Дайнеко за всебічну підтримку під час роботи над створенням посібника.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (0) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл

Не знайдено жодної ціни на цю книжку.
Реклама
Rambler's Top100