Марина Гримич : Мак червоний в росі : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Марина Гримич. Мак червоний в росі. У жанрах Містичне, Богемне. Рецензії опубліковані в Сумно
 
Марина Гримич : Мак червоний в росі : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1641)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Марина Гримич "Мак червоний в росі" (фото 1)
Мак червоний в росі

Марина Гримич

Дуліби, 2005. — 170 с.
— м.Київ. — Наклад 5000 шт.

Жанр:
Містичне
Богемне

Анотація:
Роман з потужним містичним струменем, в якому химерно переплелися різні мотиви: шістдесятники та їхні діти, життя після життя, самогубство як форма протесту, українська богема у реальному та ірраціональному вимірах…
Уже до появи друком роман якимость дивним чином створив навколо себе містичну ауру, “перетасувавши карти” авторові, редакторові та видавцям. Він то загравав з ними, то відверто знущався. Й диктував свої вимоги, однією з яких було залучення до художнього оформлення робіт геніального Георгія Якутовича, котрий колись, у шістдесяті, робив разом з Параджановим, Іллєнком та Миколайчуком “Тіні забутих предків”.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (1) Відгуки читачів (0) Де купити (1) Скачати файл
Рецензія

06.10.2010

Автор рецензії: Марина Зайдель (джерело: Сумно)

"Мак червоний в росі..." – роман Марини Гримич про "покоління, народжене в 60-х — покоління світлого смутку і обережної радості…", сповнений ностальгічними мотивами та містично-готичними подіями. Сюжетна лінія роману розвивається відразу в двох часових просторах. Автор, поставивши для себе питання, до відповіді крокує крізь кожну сторінку книги й повертається до далеких 60-х років, які стали зав'язкою сюжету. Паралельно "Маку червоному в росі.." в книзі живе інший роман – не менш важливий, як і для самої Гримич, так і для героїв, а в розв'язці – і для читача.

Органічну містику Гримич пов'язує ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100