Оксана Забужко : Книга буття, глава четверта : Анотація, уривок з книги.

Автор Оксана Забужко. Книга буття, глава четверта. У жанрах Вибране різних років, Антиутопічне, Фантастичне. Анотація: "Докомп’ют...
 
Оксана Забужко : Книга буття, глава четверта : Анотація, уривок з книги
Книжки за жанрами

Всі книжки (1641)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Оксана Забужко "Книга буття, глава четверта" (фото 1)
Книга буття, глава четверта

Оксана Забужко

Факт, 2008. — 164 с. — (Серія: Поза фокусом).
— м.Київ. — Наклад 5000 шт.

Жанр:
Вибране різних років
Антиутопічне
Фантастичне

Анотація:
"Докомп’ютерна" антиутопія, яка через двадцять років публікується без жодних редакційних змін, - то ще один поданий знак через "міжпоколіннєвий кордон", що насправді ніякого кордону не існує - дорога вільна... Звісно, для тих, хто взагалі шукає дороги.
Оксана ЗАБУЖКО

У книзі представлено дві повісті Оксани Забужко: більш відома «Інопланетянка» і майже не відома широкому загалу «Книга Буття. Глава четверта» (в книзі друкується вперше). Ці тексти засвідчують: майстерність притаманна будь-якому періоду творчості Оксани Забужко, а прозріння — позачасові й не мають терміну давності. Хоча останнім фактом авторка, здається, не втішена. «Такої Цивілізації, як описана тут, я не хочу. І не моя вина, що вона розвивається за підозріло подібним до накиданого тут сценарієм...» — зазначає Оксана Забужко.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (4) Відгуки читачів (1) Де купити (2) Скачати файл

Книга Буття, Глава четверта. Передмова.

Коли видавець запропонував мені перевидати, через двадцять років після її написання, «Книгу Буття…» - мій, фактично, прозовий дебют, як не рахувати студентських новелок, - я, мушу зізнатися, була щиро заскочена. Від часу першої й останньої публікації цієї речі (1989 р., в харківському журналі «Прапор», який тоді ще навіть не перейменувався був на «Березіль») я її не те що не перечитувала, а геть і розгорнути не важилася, запхавши журнал із публікацією кудись на дно найнедосяжнішої шухляди. Все-таки писалася «Книга Буття…» ще в докомп’ютерну добу (про існування ... [ Показати весь уривок ]

[ Згорнути уривок ]

Реклама
Rambler's Top100