Лариса Денисенко : Сарабанда банди Сари : роман : Анотація, уривок з книги.

Автор Лариса Денисенко. Сарабанда банди Сари : роман. У жанрах Мелодрама, Гумористичне, сатиричне. Анотація: Він: зациклений н...
 
Лариса Денисенко : Сарабанда банди Сари : роман : Анотація, уривок з книги
Книжки за жанрами

Всі книжки (1579)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Лариса Денисенко "Сарабанда банди Сари : роман" (фото 1)
Сарабанда банди Сари : роман

Лариса Денисенко

Нора-Друк, 2008. — 240 с.
— м.Київ. — Наклад 1500 шт.

ISBN: 978-966-2961-28-7

Жанр:
Мелодрама
Гумористичне, сатиричне

Анотація:
Він: зациклений на своїй роботі інтроверт, якого покинула дружина. Понад усе цінує самотність, спокій, тишу. Не сприймає дитячого галасу, хатніх тварин і присутності сторонніх людей у своєму помешканні.
Він: закохується у давно знану дівчину і дуже скоро його життя змінюється, перевертається, перетворюється на... жах? веселий тарарам? гнітючу буденність?
Колись він вже не розумітиме, як можна було так існувати, як можна було не пережити таку історію, - настільки несподівану та банальну, що вона може трапитися з кожним. Або - не трапитися ніколи.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (4) Відгуки читачів (1) Де купити (1) Скачати файл

Глава перша. Щонайменше про ідеальний ранок, неідеальні шлюби, колишніх сокурсниць та родинний склеп „R.Yors & Kallmann”

Коли я вранці дивлюся на свою кавоварку, мені здається, що я – нафтовий магнат. Ось воно – моє чорне золото, спочатку повільно, а потім дуже швидко ним наповнюється скляний жбанчик. Цікаво, новоспечені нафтові магнати куштують свою нафту? Чи смакує вона їм, якщо зважати на її вартість? Я щоранку роблю саме так. Мені – смакує. Спочатку я вдихаю кавовий запах, потім роблю перший ковток і ставлю філіжанку на стіл. Трохи відчиняю вікно, воно величезне, від підлоги до стелі, запалюю ... [ Показати весь уривок ]

[ Згорнути уривок ]

Реклама
Rambler's Top100