Ольга Кай : Невеста императора : роман : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Ольга Кай. Невеста императора : роман. У жанрах Фентезі, Сентиментальне. Рецензії опубліковані в литературный блог «...
 
Ольга Кай : Невеста императора : роман : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1641)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Ольга Кай "Невеста императора : роман" (фото 1)
Невеста императора : роман

Ольга Кай

— ІМА-прес, 2014. — 364 с.
— м.Павлоград. — Наклад 50 шт.

Тверда обкладинка. Можливість автографа.
ISBN: 978-1-77192-093-3
ББК: 84(4УКР=РОС)6-44

Жанр:
Фентезі
Сентиментальне

Анотація:
Написана у 2006 році, це була, мабуть, перша історія про дівчину з нашого світу, що потрапляє у інший в якості нареченої правителя. Після відмови російських видавництв, роман було викладено на сайті «Самвидав», звідки він розійшовся по більшості інтернет-бібліотек і одразу став популярним серед поціновувачів романтичного фентезі. Перша версія «Нареченої імператора» довгий час очолювала топ-ліст відомої бібліотеки romanticfantasy.ru і до цього часу постійно в ньому присутня.

Пізніше подібних історій з’явилося дуже багато, були видані навіть пародії на “Наречену…” Але оригінальна наївно-казкова історія, в основі якої – вічний сюжет про красуню та чудовисько, досі отримує відгуки читачів, які хотіли б бачити цей роман у вигляді книги.

Цього року паперова «Наречена імператора» побачила світ під обкладинкою авторства молодої дніпропетровської художниці Наталії Мілюшко.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (3) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл
Рецензія

01.03.2015

Автор рецензії: Наталья Вереск (джерело: литературный блог «Наталкина читалка»)

«Невеста Императора» Кай Ольги – полновесный любовно-фантастический роман в фэнтезийном антураже.
Банальная история про попаданку в исполнении Кай Ольги больше смахивает на полноценный фэнтезийный роман – книга «Невеста Императора» достаточно объема и весьма содержательна.
Испытаний, которым успела подвергнуться обычная девушка из нашего мира по имени Александра в этом произведении, вполне хватило бы на целую серию книг, и все они получились бы остросюжетными и захватывающими.

Читать полностью: http://www.natalkina-chitalka.ru/knigi/kay-olga-nevesta-imperatora-opisa.html

18.12.2014

Автор рецензії: Жена Шерифа (джерело: сайт "Самиздат")

Отзыв на черновую (неотредактированную) версию, 2006г. Присутствуют спойлеры.

Пролог - настойчивое предупреждение от Биркенарской Девы:
ненавистникам женской прозы входить не рекомендуется, во избежание плевков, тычков и пролетающих в ответ увесистых кухонных топоров и поварешек, традиционного оружия защиты хрупких женщин.

Жена Шерифа.
- Ужасный век, ужасные сердца... Вы со мной не согласны, милочка? - спрашивает Жена Шерифа Биркенарскую Деву, мрачно обозревая место проведения ярамарочных кулачных боев. Бойцы молотят в воздухе своими кулачищами почище ветряных мельниц, в разные ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

18.12.2014

Автор рецензії: Эрика (СИ) (джерело: сайт "Самиздат")

Отзыв на черновую (неотредактированную) версию, 2007г. Присутствуют спойлеры.

Данный роман относится к зарождающемуся жанру "романтического фэнтези". Можно возразить, что жанр не новый, что к нему относится большинство книг наших авторов-женщин. Но, я бы возразила, наличие романтической линии, вовсе не делает произведение любовным романом.
Невеста императора - очень нежная, девичья книга. Любовь красавицы и чудовища, при этом чудовища - во всех смыслах этого слова. Есть много трогательных эпизодов, например, когда героиню силой уводили, дабы напоить напитком забвения, и то, как холодно чудовище ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100