Катерина Бабкіна : Лілу після тебе : Повість, новели : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Катерина Бабкіна. Лілу після тебе : Повість, новели. У жанрах Проза, Молодіжне. Рецензії опубліковані ...
 
Катерина Бабкіна : Лілу після тебе : Повість, новели : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1641)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Катерина Бабкіна "Лілу після тебе : Повість, новели" (фото 1)
Лілу після тебе : Повість, новели

Катерина Бабкіна

Факт, 2008. — 120 с.
— м.Київ. — Наклад 2000 шт.

Тверда обкладинка.
ISBN: 978-966-359-258-9
ББК: 84.4УКР6-44

Жанр:
Проза
Молодіжне

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (3) Відгуки читачів (0) Де купити (1) Скачати файл
Рецензія

15.12.2010

Автор рецензії: Богдан Логвиненко (джерело: ТСН)

Бабкіна пише суцільним монологом, практично без використання діалогів, що прочитується майже як поезія. Пише легко і невимушено. Пише так, що, читаючи, отримуєш справжнє читацьке задоволення — і від хорошої мови, і від повністю прописаного сюжету.

Катерина Бабкіна - Лілу після тебе
Катерина Бабкіна пише прозу як поезію
Щоправда сама повість "Лілу після тебе", яка займає більшу частину книжки — хоч умістилася усього в 65 сторінок, насправді дуже розтягнута і, можливо, надто статична і описова.

До речі, з описовістю в Бабкіної проблем немає — їй варто було б працювати екскурсоводом, або ж ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

15.12.2010

Автор рецензії: Лідія Йонка (джерело: Львівська газета)

“_лілу _після _тебе” – збірка новел і повістей про людей уявних і справжніх чи принаймні таких, що видають себе за таких, адже вони часом настільки химерні, що починаєш сумніватися у їхній адекватній буттєвості.

15_3.jpgВони дихають, сміються і плачуть, хворіють і страждають через свої комплекси, але, пізнаючи їх, з’являється трохи нелогічне запитання: А чи існують вони взагалі? “Ми нічим не особливі – нехай так. У Маркуса потворні підліткові прищі. Домініка носить брекети. Лія інсулінозалежна. Єжи і Маша ніколи не матимуть дітей. Міріам і Віктор виходжують старого і хворого міттельшнауцера. ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

15.12.2010

Автор рецензії: Світлана Самохіна (джерело: Дзеркало Тижня)

«Лілу_після_тебе» — це повість про жінку та для жінки. Але не поспішайте ставити на неї тавро дамського чтива — ця оповідь не вписується в жоден із критеріїв жіночої прози. Так, книга має сюжет, але він настільки пронизаний тонким психологізмом та численними символами, що подекуди неважко у них заплутатися.

Головна героїня перебуває у постійному пошуку Лілу — дівчини, з якою вона в дитинстві жила поряд, мала спільних друзів, але так ніколи і не зустрілася. Лілу має солом’яне волосся та волош­кові очі, мешкає у просторому будинку з акваріу­мом і може дозволити собі робити все, що забажає.

Вона ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100