Саня Малаш : Любові багато не буває : Роман : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Саня Малаш. Любові багато не буває : Роман. У жанрах Романи, новели та оповідання. Рецензії опубліковані в Анто...
 
Саня Малаш : Любові багато не буває : Роман : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1641)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Саня Малаш "Любові багато не буває : Роман" (фото 1)
Любові багато не буває : Роман

Саня Малаш

— Фенікс, 2016. — 272 с.
— м.Київ. — Наклад 500 шт.

ISBN: 978-966-136-381-5

Жанр:
Романи, новели та оповідання

Анотація:
Кожен мусить пройти шлях Любові, аби спізнати справжній сенс життя. Що краще – мати гроші на порятунок недужої дитини чи пробудити сумління в людях? Чи завжди добрий намір веде до здійснення твоєї мрії? Чи кожному дано перемогти невиліковну хворобу силою каяття та віри? І взагалі – що таке любов, як її виміряти та визначити межі?
Ми шукаємо вдень із ліхтарем себе та одне одного, раз у раз збиваємося з дороги, часом у розпачі падаємо на узбіччя. Але ніколи не перестаємо любити.
Бо Любові багато не буває…

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (2) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл
Рецензія

30.04.2020

Автор рецензії: Антоніна Спірідончева (джерело: Антоніна Спірідончева. Офіційна сторінка письменниці)

Кожному своє. І в поняття «любов» кожен вкладає те, що йому зручно. Мусиш це визнавати, якось толерувати, примирятися, читаючи роман «Любові багато не буває» Олександри Малаш, навіть якщо впродовж усієї книги думаєш одне: «Тікай, дівко, тікай звідти! Харе свої комплекси перевтілювати в любов! Там не буде тобі щастя!». Але й в поняття «щастя» кожен вкладає те, що йому підходить.

У центрі роману біполярний зв’язок хлопця-рятівника, а насправді руйнівника доль і дівчини, що несе любов, а насправді непомірну жертву. І так кружляють вони в своєму біполярному танці, не можучи ні з’єднатись, ні розірватись ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

30.04.2020

Автор рецензії: Олександр Козинець (джерело: Буквоїд)

Якби я робив поспішні висновки лише за назвою, то сказав би, що роман Олександри Малаш «Любові багато не буває» – класичний жіночий роман з хепіендом. Проте світ давно навчив за «обгорткою» розглядати «начинку».
Для мене показником хорошого тексту є з’ява в тілі фізіологічних відчуттів. За час читання «Любові» в мене вони змінювалися часто. Я відкрив у собі й кілька давніх ран, які завдяки діям головних героїв допомогли мені усвідомити свою неправоту й поспішність, і страшенно злився на Анастасію, головну героїню, яка принесла себе в жертву чужому щастю. І її жертву довго не оцінювали. Та скільки ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100