Тетяна Дігай : Імпровізації : Лірика : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Тетяна Дігай. Імпровізації : Лірика. У жанрах Збірки лірики. Рецензії опубліковані в «Вільне життя плюс» №101 (15213) ...
 
Тетяна Дігай : Імпровізації : Лірика : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1588)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Тетяна Дігай "Імпровізації : Лірика" (фото 1)
Імпровізації : Лірика

Тетяна Дігай

— Тернопіль:Воля, 2010. — 68 с.
— м.Тернопіль. — Наклад 300 шт.

ISBN: 978-966-8569-55-5
ББК: 84(4Укр)-5(2)

Жанр:
Збірки лірики

Анотація:
Нова книга Тетяни Дігай "Імпровізації" містить вибрані поезії з попередніх видань, а також нові вірші.
Поезії Тетяни завжди звучать як молитва. Вони різнопланові, але разом із тим неймовірно цільні. Як і чим досягнуті ці гармонійність і злитість, особливо дошукуватися не треба: їх секрет - в осяяності внутрішнім теплом авторки, в особливій тональності, межовій щирості, яку імітувати неможливо. Якщо говорити про поетичні прикмети цих віршів, то це насамперед афористичність, густа метафорика, пильна увага до слова й образної деталі. Авторка вміє кількома фразами і навіть словами сказати дуже багато, вміє стиснути слово до виняткової щільності, в чому допомагають їй образне бачення світу і.. щось таке, чому назви нема, але без чого не буває справжньої поезії.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (1) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл
Рецензія

17.12.2010

Автор рецензії: Михайло ОНИСЬКІВ (джерело: «Вільне життя плюс» №101 (15213) від 17.12.2010 р.)

Знана тернопільська літераторка Тетяна Дігай прийшла до читача з новою книжкою віршів. Назва прицільно точна — «Імпровізації» (видавництво «Воля», 2010, редактор Б. Мельничук). Три розділи в ній — «Відлуння», «Тетянин день» і «Березневий сніг». Твори здебільшого ліричні.

Перший містить вірші з епіграфами Т. Шевченка, Д. Аліг’єрі, О. Блока, Б. Демківа, Г. Аполлінера, Ж. Превера, М. Вінграновського, Лесі Українки, В. Мисика, В. Яворівського, В. Базилевського та ін. Другий розділ присвячений пам’яті матері — Валентини Петрівни Романової. Третій містить лаконізми — катрени і трирядкові хоку.

Про ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100