Лариса Денисенко : Кавовий присмак кориці : Роман : Відгуки читачів.

Відгуки читачів на книжку Лариса Денисенко. Кавовий присмак кориці : Роман. У жанрах Мелодрама, Міське, Гумористичне, сатиричне.
 
Лариса Денисенко : Кавовий присмак кориці : Роман : Відгуки читачів
Книжки за жанрами

Всі книжки (1569)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Лариса Денисенко "Кавовий присмак кориці : Роман" (фото 1)
Кавовий присмак кориці : Роман

Лариса Денисенко

Нора-Друк, 2007. — 208 с.
— м.Київ. — Наклад 6000 шт.

Перевидання.
ISBN: 9789662961164

Жанр:
Мелодрама
Міське
Гумористичне, сатиричне

Анотація:
Iнколи видається, що достатньо пришвидшити ходу, i вже за наступним поворотом буде саме те мiсце, куди мрiяв потрапити усе своє життя. Тобi достеменно вiдомо, яке воно. I ось ти на мiсцi, але i мiсце виявляється iншим, i оточують тебе зовсiм не тi, про кого мрiяв ще вранцi...
Вiн думає, що народжений кохати тiльки її, вона думає, що нарештi знайшла своє кохання в особi його батька, його батько просто кохає iншу людину. I ця iсторiя непорозумiнь може виявитися трикутником, або чотирикутником, а може й тим, чому поки що немає назви у нашому вимiрi.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (5) Відгуки читачів (2) Де купити (2) Скачати файл

Результат: 1-2 (всього 2) Сторінка: 1
Відгук

18.06.2013
Tatyana Lis (Оцінка: Варто прочитати)

Перші кілька сторінок показалися дещо "розмитими", але знайомлячись з героями далі, книга виявилася по душі. Невелику за обсягом її можна прочитати, байдужим не залишить вірш в кінці роману!!)))

12.07.2012
Salvaje (Оцінка: Не варто читати)

Самі тільки рецензії, хе-хе, про щось мабуть таки говрить ;)

Не сподобалась, навіть прикро вразила порівняно із "Сарабандою банди Сари". Враження таке наче змусили з'їсти рулон туалетного паперу замість ковбаси. Книга пуста і герої наче вирізані з картону - хоча в житті воно мабуть часто так і є - самі штампи. Те що мало б сприйматися як гумор (або ж сатира) - чомусь не сприймається таким і тим більше зовсім не рятує ситуації. І коли вже так трапляється, залишається не дуже переймаючись сюжетом насолоджуватися "майстерністю слова" - але і тут наче грунтова дорога, місцями ями, місцями канави, штампи и багато відхилень на прикінці яких вже губиться розуміння до чого ж веде автор, які постійно змушують повертатися и перечитувати "з чого ж все почалося" ... не хочу більше нічого писати - саме розчарування.

Із позитивних моментів - українська мова.
Результат: 1-2 (всього 2) Сторінка: 1
Реклама
Rambler's Top100