Павло Коробчук : Динозавр : поезії : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Павло Коробчук. Динозавр : поезії. У жанрах Поезія, Римований вірш, Верлібр. Рецензії опубліковані в vkursi.com, eprints...
 
Павло Коробчук : Динозавр : поезії : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1645)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Павло Коробчук "Динозавр : поезії" (фото 1)
Динозавр : поезії

Павло Коробчук

— Ярославів Вал, 2011. — 176 с. — (Серія: Сучасна українська поезія).
— м.Київ. — Наклад 500 шт.

Тверда обкладинка.

Жанр:
Поезія
Римований вірш
Верлібр

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (9) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл
Рецензія

08.01.2013

Автор рецензії: Діонісія Кернична (джерело: vkursi.com)

Він живе серед нас, а його життя – у віршах. Він пише життя видихами, а дихає життям. Такі враження залишились у мене після прочитання збірки «Динозавр» Павла Коробчука.

Його поезія – це споглядання на пережите крізь мереживо прожитих років. Кожна стрічка – ніби висновок, підведений під чиїмось (його?) життям.

Коробчук не обмежує себе темами. Він — наче універсальна енциклопедія – думки у розрізі, стосунки у розрізі, заспиртовані почуття, якесь сміття, поезія і, коли здається, що вже досить, виявляється, що «а я еще и крестиком вышивать умею», і «вірші ні про що» писати.

Читаєш його вірші ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

13.07.2012

Автор рецензії: Коваль Н. (джерело: eprints.oa.edu.ua)

Статтю присвячено дослідженню поетичної збірки «Динозавр» молодого
волинського поета Павла Корoбчука. Простежуються особливості творчої
індивідуальності поета-двотисячника.

Ключові слова: літературний слем, двотисячники, акцентний вірш, поезія в
прозі, верлібр, нонконформізм, ідеограми, тропи, сленг.

The article is dedicated to researching the poetry collection ―Dinosaur‖ by the
young Volynian poet Pavlo Korobchuk. Peculiarities of the poet of 2000s’ creative
individuality are traced.

Key words: literary slam, poets of 2000s, accentual verse, poetry in prose, free verse,
non-conformism, ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

24.02.2012

Автор рецензії: 24 канал (джерело: 1043.com.ua)

Викопна рептилія оселилалася на обкладинці найсвіжішої збірки поезій Павла Коробчука. А також у його віршах. І не лише тих, які увійшли до останнього видання автора. Але й у трьох попередніх, які тим чи іншим чином, явно чи завуальовано, містять символічний образ динозавра. Сама лірика від часу видання першої збірки, аналізує автор, суттєво змінилася. Нині вона набула соціальності, адже поет часто пише під враженням від повсякденних подій. А нещодавно, несподівано навіть для самого себе, зізнається Павло Коробчук, написав роман. Ідея визрівала давно, тож впорався із ним усього за 2 тижні. Роман ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

30.01.2012

Автор рецензії: Ігор Котик (джерело: bukvoid.com.ua)

«Мистецтво задовольняє наше підсвідоме прагнення до повноти відчуття життя», - писав Анатоль Макаров, згадуючи слова російського класика Михаїла Пришвіна: «мистецтво <...> завжди дає нам образи наших особистих втрат». У першому вірші першої збірки Павла Коробчука є образ «німої глини / з якої тебе виліплено / але не випалено» - образ, що апелює до старозавітньої гіпотези походження людини, але акцентує на незавершеності становлення людини актом Божого творення, на необхідності продовження процесу формування особистости. Людина мусить пройти горнило випробувань, загартуватися і стати міцнішою - ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

01.12.2011

Автор рецензії: Валерій ГУЖВА (джерело: http://litukraina.kiev.ua/)

«Ми вже там, де ми є», — каже поет, і легка тінь іронії, а далі — сарказму — лягає на вірш, де констатується, що «...наші предки давали всім, кому не ліньки (особливо історикам давали зрозуміти), що усе колись — мене, усе колись — нас...»

Провокативно іменуючи себе «колажистом, пазлологом, душолюбом», «не художником», автор кокетує, бо він — таки художник, часом модерніст, часом — цілком реалістичного вишколу, а головне — художник талановитий. Байка про те, що «він (автор) просто спілкується з читачем, усміхається, мовчить, слухає...» — то так, аби продемонструвати (в молодості — як же без цього?) ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

19.10.2011

Автор рецензії: ---------- (джерело: unm.ua)

Днями у Рівному відбувся другий Всеукраїнський літературний фестиваль «СУП – 2011». Сучасну українську поезію презентували і популяризували як молоді автори, так і знані майстри рими та слова – Олександр Ірванець, Мар’яна Савка, Ігор Павлюк, Сергій Пантюк, Павло Коробчук, Вано Крюгер і багато інших.

Головним дійством фесту був конкурс читань, в якому брало участь 40 учасників (хоча було подано близько 70-ти заявок від поетів). Кожен із них виходив на сцену, декламував власні вірші, а журі, в свою чергу, все це оцінювало. Головою журі був Ігор Павлюк, літератор, котрий має визнання міжнародного ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

06.09.2011

Автор рецензії: Клуб Диван (Киев) (джерело: www.afisha.ru)

Один из самых заметных поэтов из когорты двухтысячников Павел Коробчук — невероятно сильный слэмер (на его счету 12 побед в поэтических состязаниях), способный заставить публику стоять на ушах, и в то же время проникновенный лирик, в слова которого хочется вслушиваться и вчитываться. Новая книга Коробчука — «Динозавр» — включает в себя несколько десятков свежих текстов и стихотворения из предыдущего сборника «Кайфология», изданного очень маленьким тиражом.

Презентация новой книги популярного поэта.

06.09.2011

Автор рецензії: Roland (джерело: dilovod.com.ua)

30 серпня в Києві, у фестивалі-ресторації "Диван”, відбулася презентація нової книжки відомого молодого поета Павла Коробчука з кумедною назвою "Динозавр”. Під час презентації Коробчук читав свої вірші. Музичний супровід на гітарі організував блюзмен Тягло. До речі, самому Павлові Коробчуку музика теж не чужа. Як повідомляє Вікіпедія, "грає на барабанах у кількох гуртах”.

Попри не дуже вдячну - принаймні, як для літературних читань - "диванну” акустику, вечір зібрав чималу кількість любителів поезії. Павло Коробчук — лауреат кількох літературних премій, автор уже чотирьох книжок, переможець ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

17.08.2011

Автор рецензії: Наталя ВЛАСЕНКО (джерело: gazeta.ua)

19 серпня вийде друком четверта збірка поезій Павла Коробчука "Динозавр". Її надрукує видавництво "Ярославів Вал" тиражем у 500 примірників, згодом обіцяють ще 500. До збірки увійшла пародія на вірш Юрія Андруховича "Bad company". У варіанті Коробчука вірш називається "Нерозстріляне відродження".

Барліг – як усі товстуни, педераст.
Жадан – бонвіван, растаман, селюк.
Пантюк – бухарь і мольфар, партійний.
Андрухович – дід, інший Андрухович – гермафродит.
Терещенко – довбодельоз, Бондар – буквоїд,
Пашковський – атеїст кінчений, духовидець.
Забушко, Карпа, Поваляєва ще не лесбійки,
але вже ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100