Григорова Олена, Горань Людмила, Салькова Лариса : GESCHÄFTLICHER SCHRIFTVERKEHR : (навчальний посібник з німецької мови) : Купити книжку.

Список книгарень де можна купити книжку Григорова Олена, Горань...
 
Григорова Олена, Горань Людмила, Салькова Лариса : GESCHÄFTLICHER SCHRIFTVERKEHR : (навчальний посібник з німецької мови) : Купити книжку
Книжки за жанрами

Всі книжки (1641)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Григорова Олена, Горань Людмила, Салькова Лариса "GESCHÄFTLICHER SCHRIFTVERKEHR : (навчальний посібник з німецької мови)" (фото 1)
GESCHÄFTLICHER SCHRIFTVERKEHR : (навчальний посібник з німецької мови)

Григорова Олена, Горань Людмила, Салькова Лариса

(Переклад: Упорядник Олександр Апальков)

Склянка Часу*Zeitglas, 2012. — 272 с. — (Серія: Навчальні посібники).
— м.Канів. — Наклад 1000 шт.

Перевидання.
ISBN: 978-966-2306-36-1

Жанр:
Мови
Професії
— Міжнародне право

Анотація:
Затверджено Міністерством освіти і науки України як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів (лист № 14/18.2-723 від 04.04.2005)


Рецензенти:
І.В.Сойко, кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри німецької філології Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
М.А.Кулінич, ректор Дипломатичної академії України при Міністерстві закордонних справ України


Навчальний посібник з німецької мови „Geschäftlicher Schriftverkehr” призначений для студентської аудиторії та враховує мовну та комунікативну специфіку підготовки фахівців, зокрема міжнародних економічних відносин та міжнародного права.
Посібник підготовано на кафедрі іноземних мов Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Укладачі:: доц. Григорова О.В., ст. викл. Гарань Л.М., викл. Салькова Л.Л. Загальна редакція проф. В.В.Дайнеко.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (1) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл

Не знайдено жодної ціни на цю книжку.
Реклама
Rambler's Top100