Олександр Апальков, Крим Анатолій, Шендрик Виктор, Зінаїда Луценко : "Склянка Часу*Zeitglas", №62, літературно-мистецький журнал : літературно-мистецький журнал : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на к...
 
Олександр Апальков, Крим Анатолій, Шендрик Виктор, Зінаїда Луценко : "Склянка Часу*Zeitglas", №62, літературно-мистецький журнал : літературно-мистецький журнал : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1569)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Олександр Апальков, Крим Анатолій, Шендрик Виктор, Зінаїда Луценко ""Склянка Часу*Zeitglas", №62, літературно-мистецький журнал : літературно-мистецький журнал" (фото 1)
"Склянка Часу*Zeitglas", №62, літературно-мистецький журнал : літературно-мистецький журнал

Олександр Апальков, Крим Анатолій, Шендрик Виктор, Зінаїда Луценко

(Переклад: Хомутина Хельга, Апальков Олександр)

Склянка Часу*Zeitglas, 2012. — 164 с.
— м.Канів. — Наклад 1000 шт.

Можливість автографа.

Жанр:
Часописи
Проза
Поезія

Анотація:
Проза Prosa Проза

Сергій Левченко
Anatolij Krym
Александр Волков
Юрій Балюк
Іванна Преснякова
Зінаїда Луценко
Виктор Шендрик
Елена Морозова
Володимир Комісарук
Юрій Волощак
Александр Мошна
Еліна Заржицька
Пётр Гацанюк
Ніка Нікалео
Антоніна Остролуцька

Лірика Lyrik Лирика

Вячеслав Пасенюк
Александр Курапцев
Петренко
Вера Агаркова
Валентина Таран
Ирина Гирлянова
Валентин Ліпчинський
Микола Цап
Павел Бессонов
Вадим Друзь

Есе Essays Эссе

Григорий Ганзбург
Іван Дзюба
Юлія Патлань та Сергій Прохоров
Игорь Малышев
Олександр Апальков
Борис Нестеренко
Валентина Лесунова
Людмила Исаева
Сергей Скорый

Галерея Galerie Галерея
Живопис Яни Носкової
Графіка:Олександра Нагорного,Олексія Мартиросова,Ірини Лопатіної,Романа Литвина,
Василя Легкого, Аліни В`юник, Лариси Логачово .

В критичних статтях І. Дзюби, Л. Ісаєвої, В. Лесунової йдеться про творчість авторів, серед них : Р. Заславського, Л. Некрасовської, О. Волкова, В. Єрошенка, В. Еременка, Є. Більченко, О. Апалькова, С.Левченка, та іншіх...

Примірники журнала можна придбати, післяоплатою 35 грн.,
замовивши в редакції :

zeitglas@ck.ukrtel.net


Можна погортати та придбати його електронну версію на сайті:
http://store.kassiopeya.com/small/1238/

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (11) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл
Рецензія

16.10.2013

Автор рецензії: Книжник (джерело: ЛітФорум)

Читаю "Склянку часу" № 62 далі.Еліна Заржицька. "Коли продзвенить дзвінок".
Враження після прочитання таке: це не просто оповідання, а початок детективу. Ось "..в його квартирі пролунав дзвінок" - і все тільки почнеться.
Написано гарно, читається легко.

Ніка Нікалео. "Проклята".
Оповідання надзвичайно чуттєве. Емоції не відпускають так відразу. Після прочитання сиділа й плакала... Пригадуються знайомі з подібною долею.
Героїня пішла заміж за нелюба, виконавши волю батьків, отримала благословення на шлюб, проте... щастя не зазнала - діти від нелюба народжувалися хворі, чоловік пив, знущався; ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

16.08.2012

Автор рецензії: С.Бондаренко (джерело: Газета "Літературна Україна")

■ ГОРТАЮЧИ ЖУРНАЛИ
«Склянка Часу*Zeitglas»
№62,2012

Побачив світ черговий, уже 62-й, випуск міжнародного літе¬ратурно-мистецького журналу «Склянка Часу*2еіїдіаз». Започат¬кований його редактором Олек¬сандром Апальковим у 1995 році, часопис із редакцією у м. Каневі знайомить читачів зі значущими сучасними літераторами України та зарубіжжя. Журнал нині вида¬ється українською, російською та німецькою мовами. На сторінках журналу є місце і знаним, і новим іменам.

Свіже число поряд з корифеєм критики Іваном Дзюбою (тут його стаття про творчість Риталія За-славського), Анатолієм Кримом (його ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

16.08.2012

Автор рецензії: Автор: №6364 від 9 серпня 2012 року (джерело: Тижневик "Дніпрова Зірка")

Переможці міжнародного конкурсу на краще оповідання «Zeitglas-2012» отримали свої нагороди

Міжнародний конкурс на краще оповідання "ZeitGlas-2012" відбувся у Каневі та німецькому місті Мьонхенгладбах. До конкурсного розгляду, що тривав із лютого 2012 року, надійшло понад дві сотні прозових творів сучасних авторів із України, Росії, Казахстану, Італії, Німеччини та США.

Головна тема змагання літераторів полягала у висвітленні проблем сьогодення та ознайомлення читачів із найкращими зразками нинішньої художньої літератури, котра не знає кордонів та утисків цензорів. Відзначені роботи, за рішенням ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

16.08.2012

Автор рецензії: редакція КК (джерело: Кур’єр Кривбасу. № 271-272-273 Червень - липень - серпень 2012)

|

У 62 номері (2012) журналу Склянка Часу*Zeitglas публікуються текст Сергія Левченка та переклад Анатолія Крима, оповідання Олександра Волкова, Юрія Балюка, Віктора Шендрика, Неоніли Диб'як, поетичні твори В'ячеславг Пасенюка, Володимира Комісарука, подається нарис Івана Дзюби про життя творчість Риталія Заславського. Ігор Малишев пише про сучасні тенденції масо¬вої культури, а Григорій Гінзбург публікує есе до ювілею композитора Шуберта.

14.08.2012

Автор рецензії: Світлана (джерело: Алекс (події, коментарі, реклама))

У неділю, 5 серпня, в Черкаській обласній бібліотеці ім. Шевченка відбулось офіційне нагородження переможців міжнародного конкурсу на краще оповідання "ZeitGlas" (який проходив у Каневі та паралельно у німецькому місті Мьонхен-Гладбас. Як розповів засновник міжнародного україно - німецького журналу "ZeitGlas", редакція якого розташована в м. Канів, і однойменного видавництва Олександр Апальков, на конкурс надійшло близько 250 оповідань від сучасних авторів з усього світу: України, Росії, Казахстану, Італії, Німеччини, США. На розгляд журі була допущена лише половина з них. За результатами конкурсу, ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

09.08.2012

Автор рецензії: без підпису (джерело: газета ПРОВІНЦІЯ)

Міжнародний українсько-німецький журнал «Склянка часу», редакція якого знаходиться у місті Каневі, оголосив про підведення підсумків літературного конкурсу «ZeitGlas-2012» (на краще коротке оповідання).
Міжнародним журі перше місце було присуджене оповіданню «Син прибиральниці» письменника з Черкас Станіслава Стеценка, друге – оповіданню «Хлопчик з яблуком» автора з Бердичива Юрія Балюка, третє – оповіданню «Коли продзвенить дзвінок...» письменниці з Дніпропетровська Еліни Заржицької.
Вручення дипломів та премій відбулося вчора у Чераській обласній бібліотеці ім. Шевченка.
Оповідання-переможці ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

27.07.2012

Автор рецензії: Олександр Апальков (джерело: Літературна Україна)

* * *
Уряди-годи на сторінках «Літературної України» з’являлися статті і про журнал «Склянка Часу*Zeitglas». Утім, про нього писали похапцем, згадуючи мимохідь. Аж раптом — велика стаття Григорія Гусейнова під заголовком «Склянка часу», «Четвер», «Молода Україна» та інші забуті» (газета «Літературна Україна», №13 (5442) за 29 березня 2012 ро­ку). Читаю, а про журнал немає і згадки. Серед моїх думок — сум. Як же так, видаю журнал сімнадцять років поспіль. Жодного разу не запізнився із його випуском та доставкою передплатникам, а автор статті записав журнал до тих, що буцімто давно померли. Тож, ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

25.06.2012

Автор рецензії: Луценко Зінаїда (джерело: ЛітФорум)

Відкрила для себе цікавий літературно-художній журнал "Склянка часу".
Журнал трьома мовами - українською, німецькою, російською.
Видається в Каневі Черкаської області.
Гарна можливість для молодих авторів, для тих, хто ще тільки починає пробивати собі шлях у письменство - надрукувати свій твір та "отримати на нього критику".
Ставлення до авторів - із повагою та увагою.
Крім того дане видавництво випускає яскраві альманахи.
Якраз тепер вийшов "Скіфія - літо - 2012" за ціною 30 гривень (замовляти поштою, зазирніть на сайт).
Давайте почитаємо та висловимо думку з приводу представлених ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

17.06.2012

Автор рецензії: корреспондент (джерело: Свой вариант)

У шістдесят другому номері журнал „СКЛЯНКА ЧАСУ*ZEITGLAS ” пропонує читачам продовження роману Сергія ЛЕВЧЕНКА „А жорна мелють” та переклад роману Анатолія КРИМА «Труба», оповідання Олександра ВОЛКОВА, Юрія БАЛЮКА, Віктора ШЕНДРИКА, Неоніли ДИБ`ЯК та інших.
У рубриці ПОЕЗІЯ публікуються нові твори В`ячеслава ПАСЕНЮКА, Володимира КОМІСАРУКА, Олександра КУРАПЦЕВА, Павла БЕССОНОВА.
Рубрику критики відкриває нарис Івана ДЗЮБИ про життя і творчість Риталія Заславського; професор Ігор МАЛИШЕВ розмірковує про сучасні тенденції масової культури у розвідці „Поп-арт і поп-філософія”, Григорій Гінзбург ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

12.06.2012

Автор рецензії: Олександр Кизилов (джерело: ЛИТФЕСТ)

Побачив світ черговий, вже 62-й випуск міжнародного літературно-мистецького журналу «Склянка Часу*Zeitglas». Започаткований його редактором Олександром Апальковим у 1995 році, часопис, з редакцією у м. Каневі, знайомить своїх читачів із духовно-значущими сучасними літераторами України та зарубіжжя. Журнал видається українською, російською та німецькою мовами. (Передплатний індекс 41507). На його сторінках свого часу публікувалися твори Бориса Чичибабіна, Льва Копелева, Стівена Кінга, Леоніда Тьоміна, Олександра Кабанова.

Адже своєрідний світ літератури, живе у тісній єдності, хоча за змістом ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

10.06.2012

Автор рецензії: власна інформація (джерело: Сайт "электронная библиотека")

Склянка Часу - литературно-художественный журнал для всех видов годящейся к печати формы самовыражения. Формат 17/26 см. Объём 160 стр. Выходит один раз в квартал. C 1995 года даёт равные возможности маститым и начинающим авторам. Одновременно на украинском, русском и немецком языках. По индивидуальной подписке, через сеть книжной торговли Склянка идёт к читателям Украины, России, Германии и Австрии.

количество страниц: 164
язык издания: русский, украинский, немецкий
год издания: 2012

Реклама
Rambler's Top100