Дара Корній : гестбук.

Дара Корній - запитання, коментарі і відповіді на сайті сучасної української літератури Avtura.com.ua.
 
Дара Корній : гестбук
Автори за жанрами

Всі автори (327)

Автори за першою літерою прізвища
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Автор
Корній Дара (фото 1)
Корній Дара (фото 1)
Корній Дара (фото 2)
Корній Дара (фото 3)
Корній Дара (фото 4)
Дара Корній

м.Львів, Львівська обл.

Епіграф:
"У тіні людини, що йде під сонцем, більше таємниці, ніж у всіх теперішніх, колишніх і майбутніх релігіях".
Джорджо де Кіріко


Лінк на сторінку автора:

  Біографія Книжки (22) Гестбук (2)

Результат: 1-2 (всього 2) Сторінка: 1
Коментар

06.07.2013, 10:42 Ю.Педан

ЦЕЙ ЖОРСТОКИЙ ЖІНОЧИЙ РОМАН

Варто було прочитати роман Дари Корній «Гонихмарник» щоб лишній раз пересвідчитись, що самим жорстоким явищем в літературі був і залишається жіночий роман. Я так і не прочитав твір Маргарет Мітчелл « Віднесені вітром», який так не сподобався героїні роману «Гонихмарник». Але я бачив однойменний фільм і зрозумів, що американська авторка роману просто геній. Бо я зрозумів головне, що було приховано за дійовими особами. Скарлет – уособлення душі американського народу. Її перша любов, породжена пуританською Англією вмерла на жаль. А друга любов – любов до грошей не принесе Америці щастя. Така ідея роману.
Я розумію, що авторка «Гонихмарника» зовсім не розділяє всіх уподобань своєї героїні. В образі Аліни вона малює українську душу такою якою вона є насправді. І від цього на очі навертаються сльози, а в серці гарячим мов Сахара вирують піщані бурі. Проходе деякий час. Бурі вщухають і холодний розум нагадує мені, що моє друге ім’я на географічній мапі світу – Східна Сибір. І що говорить мені розум? А розум говорить мені, що час іде, а Україна так і залишається Африкою в центрі Європи. На жаль навіть сама назва роману нагадує нам, що політичну і духовну погоду в нашій країні роблять чаклуни-гонихмарники та чаклуни-богомази. Голі королі і голі королеви. І Бразильські карнавали в порівнянні з ними просто взірець цнотливості.
Перша любов – сама сильна. Перша любов – це любов до пісні. Друга любов – це любов до картин. Та першу любов вбили і сховали за другою. Пісню сховали за картинами. Ту справжню , ту пісню всіх пісень – Новий Заповіт. А Господу подарували замість нареченої гарні картини. Господь, як справжній художник, був від них в такому захваті, що на вдяку за такий щедрий подарунок подарував Святій Русі німецьку принцесу. І весь світ побачив справжнє обличчя віри православної в царському образі Катерини другої. Що ж тут подієш, в Катерині Другій ми померли, в Катюші Масловій оживемо. А поки що нам не залишається нічого іншого як брати з рук Єви, чи то пак Дари Корній, солодкий плід і в черговий раз переконуватися, що ми таки голі.

Примітки: Катюша Маслова. Роман Л. Толстого. «Воскресение».

Педан Юрій.

23.06.2011, 19:49 Д.Корній

Усіх киян та тих, хто буде в Києві 25 червня запрошуємо на Русальську юшку. Її варитимуть Дара Корній, Вікторія Горбунова та Віталій Климчук. Дійство відбудеться 25 червня о 13 год. у дворику музею Гончара на "Країні мрій". Має бути сонячно, без дощу та не сильно спекотно. Приходьте - буде весело!!!!
Результат: 1-2 (всього 2) Сторінка: 1
Реклама
Rambler's Top100