Еліна Заржицька, Ольга Кай, Наталія Дев'ятко : Екологічна читанка "Наш кращий друг - природа" : Електронна книга. Збірник творів письменників Дніпропетровщини : Рецензії в пресі.

 
Еліна Заржицька, Ольга Кай, Наталія Дев'ятко : Екологічна читанка "Наш кращий друг - природа" : Електронна книга. Збірник творів письменників Дніпропетровщини : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1641)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Еліна Заржицька, Ольга Кай, Наталія Дев'ятко "Екологічна читанка "Наш кращий друг - природа" : Електронна книга. Збірник творів письменників Дніпропетровщини" (фото 1)
Екологічна читанка "Наш кращий друг - природа" : Електронна книга. Збірник творів письменників Дніпропетровщини

Еліна Заржицька, Ольга Кай, Наталія Дев'ятко

— Видавництво "Промінь", 2013. — 104 с.
— м.Дніпропетровськ. — Наклад 700 шт.

Тверда обкладинка.
ISBN: 978-966-7549-34-3
ББК: 84(4УКР)6и43

Жанр:
Дитяча література
Казки
Віршовані твори

Анотація:
До збірки увійшли твори письменників Дніпропетровської області, спрямовані на формування у дітей та підлітків екологічної культури, відповідального ставлення до збереження природи, навколишнього середовища.
Вірші, казки та оповідання, що увійшли до збірки можуть використовуватися вчителями під час проведення уроків біології, основ безпеки життєдіяльності, літератури, інших гуманітарних дисциплін або під час проведення виховних годин та підготовки до позакласних заходів.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (1) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл
Рецензія

02.09.2013

Автор рецензії: б/а (джерело: "Експедиція ХХІ")

На обласній освітянській конференції «Нові можливості Дніпропетровщини» було презентовано електронну книгу — екологічну читанку «Наш кращий друг — природа».

Збірник створено за підтримки департаменту освіти і науки облдержадміністрації і навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Дніпропетровської області.

До збірки увійшли твори письменників Дніпропетровської області, спрямовані на формування у дітей та підлітків екологічної культури, відповідального ставлення до збереження природи, навколишнього середовища.

Малюнки для неї зробили школярі — вихованці інтернатних та позашкільних ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100